Konzultace
Konzultace

Audity a analýzy

Provádíme vstupní analýzy a detailní audity správného fungování online marketingu. Spolupracujete s agenturami, mediálními domy či nakupujete inzerci jinak? Pomůžeme vám nastavit procesy, cíle a zajistíme, aby se vše měřilo a fungovalo bez problémů.

Komplexní audity

Vytváříme detailní audity marketingových aktivit, jejichž cílem je zefektivnění a odůvodnění investic, změny v procesech a finančních tocích, návrhy nových kanálů a zpětná vazba na fungování agentury. Naše audity pomáhají klientům v orientaci ve vlastním marketingu, který je často plně realizován dodavatelskou agenturou.

Audity kanálů

Hloubkové audity zaměřené na konkrétní kanály jako je display inzerce, ppc, social media apod. slouží primárně pro detailní vhled do činnosti agentury, nastavených procesů a doručovaných výsledků. Součástu auditu je oborové srovnání s konkurencí nebo tržní benchmark.

Analýzy a průzkumy

Naše analýza konkurence Vám poskytne detailní náhled na aktivity konkurence. Výstupy lze využít jako pravidelný monitoring i jako jednorázový podklad pro vlastní kroky. Pro oborovou orientaci pak klienti využívají také naše průzkumy trhu a trendů, které jsou vždy orientovány na segment a produkty klienta.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Chcete zjistit, zda Vám naše konzultace nebo premium člénství pomůže? Napište nám a my během krátkého telefonátu zjistíme Vaše potřeby a doporučime vhodnou formu spolupráce.