Konzultace
Konzultace

Příprava výběrových řízení

Řešíme jeden z nejčastějších problému českého prostředí. Ředitel, manažer ani profesionál z procurementu obvykle není expertem na online marketing. Proto je pro něj extrémně náročné sestavit detailní zadání výběrových řízení na online marketing a nákup digitálních medií. V DigitalInsights.cz Vám připravíme kompletní dokumentaci pro výběrové řízení a pomůžeme s celým procesem.

Sestavení zadání a dokumentace

Vyslechneme si Vaše potřeby a na jejich základě postavíme kvalitní zadání tendru včetně kompletní dokumentace, navrhovaného kriteriálního hodnocení, praktického zadání i kvantifikovaných cílů digitálního marketingu. Toto zadání Vám ušetří čas, peníze i budoucí komplikace plynoucí z nepochopení reálných potřeb.

Vyhodnocení tendru

Mimo kvalitního zádání Vám poskytneme zpětnou vazbu na výstupy účastníků výběrového řízení. Okomentujeme jejich přístup z kvalitativního hlediska a několika hodnotících kritérií. Srovnáme ceny i časové rozsahy prací a doporučíme požadovaný počet účastníků pro finální jednání a poskytneme Vám argumentaci pro jednání s agenturami.

Doporučení dodavatelů

V případě zájmu Vám poskytneme seznam doporučených agentur, které budou schopné nadstandardně plnit Vaše zadání a typově odpovídat Vámi hledanému partnerovi. Doporučujeme pouze ověřené agentury s desítkami referencí a kvalitním klietským servisem.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Chcete zjistit, zda Vám naše konzultace nebo premium člénství pomůže? Napište nám a my během krátkého telefonátu zjistíme Vaše potřeby a doporučime vhodnou formu spolupráce.