Konzultace
Konzultace

Pomáháme klientům využívat digitální marketing efektivně

Zobrazit vše
Kdo jsme?

Nejsme reklamní agentura

Máme za sebou několikaleté zkušenosti z oblasti fungování mediálních agentur, digitálního marketingu i tvorby webů. Pod našima rukama byly v posledních letech realizovány kampaně za více jak 400 mil. Kč.

Naším cílem je edukace trhu a snaha o maximalizaci efektivity digitálních kampaní. Chceme, aby firmám byly za jejich rozpočty dodávány co nejefektivnější služby a v digitálním prostředí vznikaly kvalitní a nápadité kampaně.

Mezi naše klienty patří především zaběhlé značky, které disponují vlastní mediální agenturou, ale také značky, které mediální agenturu nemají a snaží se maximalizovat efektivnost svých reklamních kampaní. Kromě toho pomáháme reklamním agenturám, které se přímo nespecializují na digitální marketing (PR agentury, kreativní agentury).

Co umíme?

Konzultujeme a stojíme na straně klienta

Konzultace a strategie

Zhodnocení mediálního plánu od agentury, konzultace připravované kampaně nebo rychlá konzultace po telefonu? Konzultujeme a radíme klientům dle jejich potřeb. Přinášíme varianty a řešení a pomáháme manažerům s kvalifikovaným rozhodováním. Managementu pomáháme vytvářet dlouhodobé strategie i akční plány pro řešení aktuálních problémů.

Zjistit více

Příprava výběrových řízení

Řešíme jeden z nejčastějších problému českého prostředí. Ředitel, manažer ani profesionál z procurementu obvykle není expertem na online marketing. Proto je pro něj extrémně náročné sestavit detailní zadání výběrových řízení na online marketing a nákup digitálních medií. V DigitalInsights.cz Vám připravíme kompletní dokumentaci pro výběrové řízení a pomůžeme s celým procesem.

Zjistit více

Audity a analýzy

Provádíme vstupní analýzy a detailní audity správného fungování online marketingu. Spolupracujete s agenturami, mediálními domy či nakupujete inzerci jinak? Pomůžeme vám nastavit procesy, cíle a zajistíme, aby se vše měřilo a fungovalo bez problémů.

Zjistit více

Školení

Školení koncipujeme vždy jako kombinaci teorie a řešení konkrétních témat, která značku zajímají. Všechna školení jsou přizpůsobena konkrétnímu oboru. Komplexní školení koncipujeme jako wokrshopy, kdy je cílem zapojení účastníků. Formu i obsah upravujeme dle velikosti skupiny.

Zjistit více