Konzultace
Konzultace

Konzultace a strategie

Zhodnocení mediálního plánu od agentury, konzultace připravované kampaně nebo rychlá konzultace po telefonu? Konzultujeme a radíme klientům dle jejich potřeb. Přinášíme varianty a řešení a pomáháme manažerům s kvalifikovaným rozhodováním. Managementu pomáháme vytvářet dlouhodobé strategie i akční plány pro řešení aktuálních problémů.

Jednorázové konzultace

Provádíme jednorázové marketingové konzultace pro dílčí položky jako zpětná vazba k mediálním plánům, vyhodnocení kampaně, externí pohled na marketigové aktivity, rychlé telefonní konzultace k marketigovým problémům.

Pravidlné konzultace

Poradenství při startu online marketingu, zavádění procesů v komunikaci s agenturou nebo kvartální hodnocení a plánování dalších kroků online marketingu. Frekvence konzultací závisí na řešeném tématu a účelem těchto konzultací je získávání pravidelné zpětné vazby.

Strategie a plány

Připravujeme komplexní online marketingové strategie a plány. Prvním krokem je společný workshop a následná kola procesu tvorby strategie. Výstupem je značce a její situaci na míru vytvořená online marketingová strategie s cílem rozvoje značky i výkonnosti online marketingu.

Kontakt

Nezávazná konzultace

Chcete zjistit, zda Vám naše konzultace nebo premium člénství pomůže? Napište nám a my během krátkého telefonátu zjistíme Vaše potřeby a doporučime vhodnou formu spolupráce.